Jak si zařídit ...?

• cz
  • de

Dětský tábor TJ Sedlice

Ve sportovním areálu Hřiště Hoděmyšl uspořádala TJ Sedlice v termínu 9. 7. – 13. 7. 2014 dětský tábor. Tábora se zúčastnilo 18 dětí ze Sedlice, Hoděmyšle, Vranovic a přilehlého okolí. Tábor přiblížil dětem svět bez moderních technologií. Seznámil je s dobrodružstvím, které mohou zažít v přírodě, a zároveň tematický program jednotlivých dnů umožňoval dětem setkání s nevšedními zážitky.

Děti se se svezly vlakem do Blatné, kde si prohlédly prostory tamního zámku a v přilehlém parku krmily daňky. Postavily totem, vytvořily vlastní vlajku, zazpívaly si v doprovodu kytary, vyzkoušely si lehký vojenský výcvik, včetně střelby z paintballové pistole a na závěr prošly stezkou odvahy. Za aktivní přístup a plnění úkolů v průběhu celého tábora si děti zasloužily všechny klíče od pokladu kapitána Mumry a na závěr tábora rozkryly jeho poklad, z něhož si každé dítě vzalo svůj podíl.

Za uskutečnění tábora děkujeme obci Sedlice, obci Vranovice, společnostem Oknoplastik s.r.o., CZC.cz s.r.o., Pekařství - Bejšovec Sedlčany, Auto-poly Příbram, Gift print production s.r.o., Divadlo Příbram, Řeznictví u Davida, 1. FK Příbram, Město Příbram, Krajský úřad Středočeského kraje, Papírnictví Fous, Koral, Autodoprava Vaníček, Železářství Jana Dvořáková, D. I. Seven, a.s., a nakonec to největší poděkování patří realizačnímu týmu.

Bc. Luboš Žáček, TJ Sedlice

Dětský tábor