Jak si zařídit ...?

• de

Únor v obci

Vážení občané,

trochu opožděně, ale přece, přicházím s informacemi z únorového dění v obci. V průběhu měsíce se nám vrátily obě žádosti o dotaci na vodovod a kanalizaci podané na Ministerstvu zemědělství. U obou bylo zdůvodnění stejné… omezené finanční prostředky v příslušné kapitole státního rozpočtu a upřednostnění takových projektů, které jsou ekonomicky efektivnější. My však nevěšíme hlavu. Na této problematice se neustále pracuje a hledají se další cestičky k získání dotací.
12. února se v restauraci Pod Hůrkou konal dětský karneval a ve večerních hodinách hasičský ples. Karnevalu se účastnilo plno dětí a bylo pořádně veselo. Velký dík patří všem, kteří se na uspořádání karnevalu podíleli a pomohli tak rozzářit dětské tvářičky. Na hasičském plese nebylo sice úplně plno, ale i tak se všichni dobře bavili. K dotvoření celého večera přispěla bohatá tombola.
Na 23.února bylo svoláno zasedání zastupitelstva obce. Zápis z tohoto zasedání je umístěn v sekci „Obecní úřad“, záložka Oznámení zastupitelstva. Zasedání zastupitelstva se rovněž zúčastnili místní občané a aktivně se zapojovali při řešení jednotlivých bodů programu, což všechny zastupitele zajisté potěšilo.

Ing. Zuzana Šourková

1. 3. 2011 Zobrazit méně