Březen v obci

Vážení občané,

na začátku měsíce jsme si mohli užít zábavu na maškarním plese v hospůdce Pod Hůrkou. K tanci a poslechu hrála oblíbená hudební skupina Sekvence. Masky byly krásné a mnohdy měl i zkušený pozorovatel problém rozpoznat osobu za ní se skrývající. Za nejpovedenější masku byla zvolena Sněhurka s krásným princem a sedmi trpaslíky.

11.3. se konalo zasedání zastupitelstva obce. Usnesení i zápis naleznete v obvyklé sekci našich webových stránek. Ráda bych se vyjádřila ke schválení ceny samovýroby a paliva. Po zveřejnění usnesení se strhla vlna se žádostmi o palivo. Momentálně musím zklamat všechny, kteří o něj mají zájem. Palivové dříví zatím není na prodej. Toto schvalování ceny bylo aktualizací, jakýmsi nastavením ceny pro tento rok. Uvažujeme o vytvoření pořadníku zájemců o palivo, do kterého by byli zapisováni a postupně uspokojováni podle momentální zásoby. Nemohu ovšem zaručit, že bude palivo pro všechny.

Zbytek měsíce se pak točil okolo připravované rekonstrukce budovy obecního úřadu. Konalo se několik schůzek se zástupcem společnosti Promart panem Švejnohou a naším stavebním dozorem panem Čechem, na nichž se dolaďovaly určité záležitosti. A věřím, že bude stále co dolaďovat. Kdo jednou stavěl, ví, o čem mluvím a určitě mi dá za pravdu, že při jakékoli stavbě bude pořád co zlepšovat .

Ing. Zuzana Šourková

2. 4. 2011 Zobrazit méně